Yalıtımın Gücü

Mega Yalıtım ısı yalıtım sistemleri ile; ısı yalıtımı yaparak binanın ömrünü uzatmak, kullanıcıya sağlıklı, konforlu mekanlar sunabilmek ve bina kullanım aşamasında yakıt ve soğutma giderlerinde büyük kazanım sağlamak mümkündür..


Daha İyiye...

“Biz çok iyi biliyoruz ki; İnandığınız doğrularda ısrar etmek başarıya ulaştırır.”

Daha Keyifli Yarınlar için...

Daha iyi bir gelecek için hem maksimum tasarruf hem de yüksek bir yaşam kalitesi hedefliyoruz.

Isı Yalıtımı
Su ve Nem Yalıtımı
Ses Yalıtımı
Yangın Yalıtımı

A'dan Z'ye Yalıtım


A'dan Z'ye Yalıtım

Türkiye ve Dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir “Uluslararası Şirket” olmayı vizyon olarak benimseyen firmamız gelişmiş teknolojilsiye, çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek yalıtım alanında kapsamlı bir ürün gammı sunmayı taahhüt eder.

Soy Ağacı

Ürün Gruplarımız

A'dan Z'ye Yalıtım

0

m2 Alanda

0

Çalışanımız ile

0

Ülkede

0

Müşteri

Kalite Çizgimiz

Mega Insulation Solutions Ailesi, bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ile, hammadde girişinden sevkiyata kadar müşteri ihtiyaçlarını önemseyerek, kaliteli, güvenilir ve kolay uygulanabilir ürünler sunarak, sektörün öncüsü olma yolunda Kalite Yönetim Sistemi Standardı gereklerini yerine getirerek, performansını sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Devamını Oku
Kalite Çizgimiz

Yerli Üretim, Global Standartlar

Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş., kaliteli yaşam alanlarının sunulduğu her yapıda, dünya çapında kabul gören ve sürdürülebilir kalkınmaya değer veren iş ortaklarımızın ürünlerini ulusal ve uluslararası pazarlarda yaygınlaştırarak beklentilerin üzerinde hizmet vermektedir.

Kurumsal