ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Daima atık ürünleri yasalara uygun şekilde imha ederek sorumluluğumuzu yerine getiriyor, müşterilerimizle birlikte geri dönüştürülebilir hammaddelerin kullanımına yönelik en yenilikçi çözümleri keşfederek geliştirmeyi ve çevre odaklı ürünlerin üretimini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Şirketimizin sağlık ve güvenlik yükümlülüklerini etkili bir biçimde karşılayabilmesine yardımcı olmak için ISO 9001 ve ISO 14000 ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

alt metin

ISO 9001, Şirketimizin amaç ve hedeflerini destekleyici nitelikteki kalite politikalarının ve hedeflerin belirlenip uygulanabilmesi için gerekli olan süreç, prosedür ve sorumlulukları belirtir.

ISO 14000 çevre yönetim konusunda uluslararası standartlar serisidir. Çevre yönetim sisteminin geliştirilmesi ve desteklenmesi denetim programı için bir çerçeve sunmaktadır.

OHSAS 18001, İngiliz Standartları Kuruluşu (BSI) tarafından yayınlanmış olan ''İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği'' standardıdır. İşyerlerinin çalışanlar için sağlıklı ve güvenli hale getirilmesi kanunlarca zorunludur. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, bu zorunluluğu yerine getirmede yardımcı olacak uluslararası bir standarttır. OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde uygulamaktadır.

Mega Yalıtım Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (ÇİSG) ilkeleri; çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve ziyaretçilerimizi güvende tutmak için belirlenmiş temel gereklilikleri içermektedir. Bu ilkelerin tesisimizde yer alan tüm taraflarca kabul edilmesi ve uygulanması beklenmektedir.

Çalışanların emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmaları bu yönetim sistemi ile mümkün kılınmıştır. Mega Yalıtım, iş sağlığı ve güvenliğinin önemini her zaman çalışanlarının gündeminde tutuyor.