MegaBlock Isı Yalıtım Bloğu

Megablock Thermal, ısı yalıtım için özel olarak tasarlanmıştır. Isı yalıtımı ve yapı elemanını birleştiren yapısı sayesinde daha ince detaylarda çözüm yaratır , mimar ve kullanıcılara daha geniş kullanım alanları sağlar. Müteahhitlere hız, verimlilik ve tasar- ruf kazandırır. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda mantolama

uygulamasının zorluğunu, Megablock, yalıtımı duvar örümü ile aynı anda sağlayarak en aza indirir.

Megablock Thermal Isı yalıtımlı hafif yapı elemanı olarak depreme karşı yapıyı daha güçlü hale getirir. Kolay kesilebilir yapısı sayesinde, zayiatı önler ve homojen duvar oluşmasına izin verir.

Megablock Thermal buhar geçirimliliği sayesinde nefes alma imkanı sunar ve konforlu yaşam alanları oluşturur. Şaftlarda, komşu duvarlarda, yangın yalıtımını ve ısı yalıtımını sağlar. Katmanlarının kalınlık ve yapısı itibarıyla, mutfak ve banyolarda kullanılan temiz ve pis su tesisatlarının kolayca işlenmesini sağlarken aynı zamanda ısı ve ses izolasyonunu sağlar.

Üzerine dolap ve ankastre ürünlerin kolayca montesine imkan sağlar.Sıva tutunumunun mükemmelliği sayesinde sıva uygulama hızlarını arttırır ve sıva tüketimini minimize eder. Üretim esnasında genleştirilme yapılmadığından, büzülme oluşması çok çok az olur ve yüzeyde çatlak oluşmasına izin vermez.

Megabalock Thermal lento,kolon ve kiriş özel kaplamalı taşyünü panelleri, köşe blok ve dolu blok sayesinde, duvarın homojen, zaiyatsız ve verimli şekilde örülmesini sağlar.

Blok Ölçüsü Taş Yünü Ölçüsü Şekli
95mm Blok 40mm Taş Yünü -
95mm Blok 40mm Taş Yünü Tam Köşe
95mm Blok 40mm Taş Yünü Yarım Köşe
95mm Blok Taş Yünsüz Yarım Köşe