Mega Yalıtım Hakkında

Yalıtım malzemeleri üretiminde ülkemizin güçlü markası olan Mega Yalıtım Çözümleri, 55.000 m2'si kapalı, 103.000 m2'si açık alan olmak üzere toplamda 158.000 m2'lik alanda üretim yapmaktadır.

Mega, 40.000 ton/yıl Taşyünü, 200.000 m3/yıl XPS, 350.000 m3/yıl EPS üretim kapasitesiyle sektörünün önde gelen oyuncularından biridir. Geniş ürün yelpazesi yalıtım sektöründe saygın, güvenilir ve güçlü marka imajı veren Mega ülkemizde Taşyünü, XPS ve EPS üretimini birlikte yapan iki firmadan biridir. Firmamızın 25 ülkeye düzenli ihracatı bulunmaktadır.

Mega Yalıtım Hakkında

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sürdürülebilir ve yenilikçi uygulamaları ile sektöre yön veren global yalıtım çözümleri şirketi olmak. 

Vizyonumuz

Misyonumuz

Doğaya ve insana saygılı, güvenilir çözümleri ile yalıtım sektöründe sorumluluk aldığı her alanda, tüm paydaşlarının yaşam kalitesini artırarak sürdürülebilir değer yaratmak. 

Misyonumuz

Kalite Çizgimiz

Mega Insulation Solutions Ailesi, bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ile, hammadde girişinden sevkiyata kadar müşteri ihtiyaçlarını önemseyerek, kaliteli, güvenilir ve kolay uygulanabilir ürünler sunarak, sektörün öncüsü olma yolunda Kalite Yönetim Sistemi Standardı gereklerini yerine getirerek, performansını sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Kalite Çizgimiz Kalite Çizgimiz

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirliği ciddiye alarak, çevremize mümkün olduğunca en az düzeyde etkilemeyi hedefliyoruz. Daima atık ürünleri yasalara uygun şekilde imha ederek sorumluluğumu yerine getiriyoruz. Müşterilerimizle birlikte geri dönüştürülebilir hammaddelerin kullanımına yönelik en yenilikçi çözümleri keşfederek geliştirmeyi ve çevre odaklı ürünlerin üretimini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Sürdürülebilirlik Politikamız