Giydirme Cephe Levhası

Mega Yalıtım Taşyünü Giydirme Cephe Levhası; Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla kullanılan, yüzeyi alüminyum folyo veya siyah ve sarı tül kaplı veya iki yüzeyi astarsız taşyünü levhadır.

Giydirme Cephe Levhaları; Siyah cam mendil, sarı cam mendil, alüminyum folyolu veya folyosuz olarak sunulmaktadır.

Kullanım Alanları

Mega Yalıtım Taşyünü Giydirme Cephe Levhası, cephe duvarlarına monte edilebilen ve cephede taşıyıcı profiller arasına monte edilip yerleştirilebilen bir üründür.


Stok ve Saklama Koşulları

  • Mümkünse malzemeler kapalı ortamda, az eğimli, sudan korunmuş, düz ahşap bloklar üzerine istiflenmelidir. Paletler üst üste istiflenmemelidir.
  • Açık ortamda istiflenmesi durumunda hava akımını kesmeyecek ve sudan korumak için havuz oluşturmayacak şekilde üzeri naylon veya branda ile örtülmelidir. Çarşaflar sudan korunduğu gibi güneşten de korunmalıdır.
  • Malzemeler paketler halinde; şantiyede veya çatıda mümkünse vinç kullanılmalıdır. Palet ebatları ve ebatları değişiklik gösterdiği için uygun forklift veya vinç seçilmelidir.
  • Paletler vinç ile taşınacaksa kesinlikle çelik veya zincir halatlar kullanılmamalı, yassı halatlar (naylon, kenevir, ipek) tercih edilmelidir. Halatların geldiği yerlere tahta takozlar yerleştirilmeli ve kenarları korunmalıdır. Takozlar paletlerden 3,5 cm taşmalıdır